logo
No  |  En   Country
iconmenu
iconmenu
logo

„ColliCare Lietuva“ stiprina veiklą Baltijos regione

Paskelbta:  17. gruodžio 2019

Tarptautinė jūrinių gabenimų, krovinių ekspedijavimo, transportavimo ir sandėliavimo paslaugų įmonė „ColliCare Logistics AS“, kurios pagrindinis biuras yra Norvegijoje ir nuo rugsėjo mėnesio turinti filialus Klaipėdoje bei Vilniuje, plečia savo veiklą. Globalūs, ilgamete patirtimi grįsti tiekimo grandinės sprendimai – nuo gamintojo iki galutinio gavėjo – leidžia optimizuoti Baltijos regiono įmonių logistikos veiklą ir kurti joms gerokai didesnę pridėtinę vertę nei iki šiol. 


„Vilniaus ofiso, labiausiai orientuoto į pardavimus, plėtra – dar vienas įrodymas, kad reikšmingi pokyčiai logistikos srityje vyksta – transporto įmonės tikisi augimo,  Klaipėdos uostas didina savo pajėgumus ir siekia pritraukti naujų laivybos linijų atstovų, kad atvertų papildomų galimybių vežėjams. Viskas priklauso nuo ekonominės situacijos – transportas yra ta sritis, kuri reaguoja pirmiausiai. Mūsų klientai – importuotojai, eksportuotojai ir gamybos įmonės,  kurioms reikia logistikos paslaugų, dažniausiai  Skandinavijoje, Baltijos šalyse, Europoje ir Azijoje. Veikia platus įmonės agentų tinklas daugelyje pasaulio šalių“, –  džiaugiasi „ColliCare Logistics“ Lietuvos padalinio vadovė Solveiga Žitkevičiūtė.

„ColliCare Lietuva“ komanda, turėdama tvirtų žinių visuose logistikos grandinės etapuose, gali pasiūlyti pažangiausius sprendimus savo klientams. 4000 kvadratinių metrų terminalas Klaipėdoje leidžia konsoliduoti prekes iš visų Baltijos šalių – logistikos procesai nuo gamintojo Baltijos šalyse iki mažmenininko ar didmenininko Skandinavijoje – yra kokybiškai ir operatyviai valdomi.

Tiesioginiai krovinių gabenimai į visus didžiuosius miestus Skandinavijoje, išskirtinių maršrutų sudarymas, pažangūs, pritaikyti ir pelningi „iškrovimo“ sprendimai, EDI integracija, krovinių valdymas – visai tai ir dar daugiau gali pasiūlyti „ColliCare Lietuva“ komanda.

„ColliCare Logistics AS“ vadovas Knutas Sollund, apžvelgdamas bendrovės filialų Klaipėdoje ir Vilniuje veiklą bei numatomą plėtrą, akcentuoja tai, kad Skandinavijos įmonės vis dažniau atranda Lietuvą, Latviją, Estiją kaip labai patrauklias šalis, gaminančias įvairius Europai svarbius produktus. „Nenorime atsilikti, tad žinodami, jog siūlome moderniausias importo paslaugas Baltijos šalyse, užtikrintai didiname Vilniaus filialo komandą ir tikimės sėkmės veikloje, tenkinant klientų poreikius“, – kalba K. Sollund.

Įmonės filialai taip pat veikia Švedijoje, Danijoje, Olandijoje, Kinijoje ir Indijoje. „Mūsų tikslas – būti lyderiais, o vertingiausi turimi ištekliai – kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai. Nuolat keliame jų kvalifikaciją ir skatiname tobulėti, kad būtų pasiektas maksimalus asmeninis ir komandinis rezultatas“,  – apibendrina S. Žitkevičiūtė.
 
Paskambinkite mums tel. +370 613 33178 arba rašykite el. paštu adresu collicare@collicare.lt.

„ColliCare Lietuva“ stiprina veiklą Baltijos regione
Share in social media: