logo
No  |  En   Country
iconmenu
iconmenu
logo

ColliCare – naujas logistikos partneris Suomijos rinkoje

Paskelbta:  19. sausio 2018

ColliCare didžiuojasi įsteigę naują filialą Vantoje, Suomijoje. Nuo šiol įmonė teikia logistikos paslaugas visose Šiaurės šalyse. ColliCare grupės augimas išties įspūdingas: 2017-aisiais įmonės apyvarta išaugo iki beveik 30 %.
 


ColliCare – privataus norvegų kapitalo bei vidutinio dydžio logistikos įmonė, turintis filialus 11-oje valstybių Europoje ir tolimuosiuose rytuose. Turėdama padalinį Suomijoje, ColliCare pateisina klientų, kurie orientuojasi į visų Šiaurės šalių logistiką, lūkesčius.

ColliCare Logistics rinkoje klesti klientams siūlydama inovatyvias ir išmanias logistikos paslaugas. Įmonės klientų sąrašę yra keletas didžiausių Skandinavijos importuotojų bei kitų logistinių paslaugų pirkėjų.

“Mūsų klientai pageidauja logistikos paslaugų visose Šiaurės šalyse, todėl norėdami atitikti jų poreikius nusprendėme atidaryti filialą Suomijoje. Mūsų nuomone, kurią taip pat pagrindžia atliktos rinkos analizės, mums Suomijos rinkoje vietos tikrai yra.” – teigia ColliCare generalinis direktorius Knut Sollund.

“Suomija įmonei yra svarbi ne tik dėl logistikos paslaugų Šiaurės šalyse plėtros. Ši valstybė ribojasi su Baltijos šalimis, kuriose mūsų verslas sparčiai plečiasi, kaip ir oro ir jūros logistika, kurioje galime pasiūlyti itin didelį tinklą ir konkurencingas paslaugas.” – tęsia Sollund.

knut-sollund-ute3

ColliCare Suomijos filialiui vadovaus Marko Pirinen, turintis 30-ies metų patirtį operacijų bei pardavimų valdyme logistikos srityje. Jam padės klientų aptarnavimo vadovė Sari Attila.

  “ColliCare Suomijoje – tai nauja galimybė klientams pasirinkti ne didelę valstybės valdomą logistikos įmonę. Suomijoje yra labai nedaug įmonių, išsiskiriančių savo lankstumų, t.y. siūlančių vietines ar tarptautines logistikos paslaugas. ColliCare kuria verslą nauju inovatyviu keliu”- sako ColliCare vykdantysis direktorius Suomijoje Marko Pirinen.

marko pirinen
 
Būti mažu žaidėju tarp didelių varžovų logistikos rinkoje – sėkmės faktorius ColliCare bei jos klientams, kurie teigia, jog dirbdami su ColliCare sulaukia daugiau dėmesio ir personalizuotų logistikos sprendimų, atitinkančių jų poreikius.
 

ColliCare – naujas logistikos partneris Suomijos rinkoje
Share in social media: