logo
No  |  En   Country
iconmenu
iconmenu
logo

ColliCare steigia naują terminalą bei atstovybę Kaune

Paskelbta:  11. spalio 2017

„ColliCare Lithuania” – jaunas, šiuo metu besiplečiantis departamentas „ColliCare” šeimoje. ColliCare Lietuva apima visą Baltijos regioną.

dji 0161-recovered11444444 1 red2


„Naujas terminalas Kaune suteiks mums daug naujų galimybių. Lokacija itin tinkama logistiniams sprendimams, kadangi jis yra įsikūręs Lietuvos širdyje, kaip sako vykdamoji direktorė Solveiga Seredis. Kaunas yra Lietuvos centras ir pagrindiniai keliai veda į Europą bei Baltijos šalis. Kaunas yra antras didžiausias miestas Lietuvoje“. 

Solveiga Seredis didžiuojasi galėdama pristatyti „Møbelringen” kaip vieną pirmųjų klientų Kauno terminale.

Modernumas
Naujasis terminalas yra 5193m2 dydžio ( 4493 m2 ploto užima pirmasis aukštas, 700 m2 - antrasis). Jame bus 8 rampos vilkikams ir 1 rampa, skirta mikroautobusams. Modernus ofisas yra 113 m2 dydžio.

“Mes galime pasiūlyti kompleksines logistikos paslaugas: distribuciją, sandėliavimą, muitinės tarpininko paslaugas, pilnų (FTL) ir dalinių (LTL) krovinių gabenimą į ES bei Skandinavijos šalis“, sako Seredis.“

Komanda auga
„ColliCare Lithuania” komanda auga, šiandien ją sudaro 12 darbuotojų – 5 dirba Vilniuje ir 7 Kaune.“

“ColliCare Lithuania” siekia būti logistikos ekspertais, teikti pilną logistikos paslaugų paketą bei viršyti klientų lūkesčius“, teigia Seredis.

„ColliCare” terminalas Kaune siūlo šias paslaugas: Cross – docking, muitinės, sandėliavimo, kompleksines logistikos, vietinių pervežimų paslaugas, kasdienius išvykimus į Skandinaviją – gabename smulkius ir dalinius krovinius.

Optimalūs sprendimai
„ColliCare” atsakinga už visus logistinius sprendimus nuo prekių gamintojo iki jų gavėjo ( „door to door“). Mūsų klientai yra importuotojai, eksportuotojai ir gamyklos, kurioms reikia logistikos paslaugų, ypač Skandinavijos, Baltijos šalių, Europos ir Azijos rinkose.

Pagrindinė buveinė yra įsikūrusi Norvegijoje, tačiau turime savo ofisus Švedijoje, Danijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Italijoje, Turkijoje, Kinijoje ir Indijoje. Taip pat bendradarbiaujame su partneriais iš viso pasaulio.
 

ColliCare steigia naują terminalą bei atstovybę Kaune
Share in social media: