logo
No  |  En   Country
iconmenu
iconmenu
logo

Kokybės sertifikatai, suteikti ColliCare Logistics

Paskelbta:  17. gruodžio 2019

ColliCare yra sertifikuota ISO 9001-2008 kokybės vadybos sistema.


ColliCare Logistics gali pasigirti jau trečiuoju kokybės sistemos sertifikatu, kurį pelnė vos per vienerių metų laikotarpį. Po IFS Logistics ir SQAS standartų įgijimo 2014 metais, naujasis tikslas buvo gauti ISO 9001-2008 sertifikatą.

Maždaug prieš pusantrų metų ColliCare Logistics išsikėlė sau tikslą pakelti savo kokybės sistemą į kitą lygį. Laikydamasi aiškiai apsibrėžtos vizijos būti savita ir įsipareigojusia bei atsakinga logistikos įmonių partnere pramonėje, bendrovė ambicingai skinasi kelią gerindama savo paslaugas ir įgaudama pripažinimą tarptautiniu mastu. Naujas sertifikatas yra dar vienas įrodymas, kad bendrovė yra teisingame kelyje.

Kokybės vadybos sistema yra taikoma visoje kompanijoje: išorėje tam, kad galėtų įrodyti aukščiausią kokybę visoje logistikos grandinėje, bei įmonės viduje – kad palengvintų dabartinį ir būsimą įmonės augimą.

Nuolatinis tobulėjimas yra būdas eiti į priekį, siekiant patenkinti klientų reikalavimus bei pageidavimus trumpuoju ir ilguoju laikotarpiui bei kaip įmanoma labiau stengtis pranokti jų lūkesčius.

Kokybės sertifikatai, suteikti ColliCare Logistics
Share in social media: