ColliCare Logistics įnirtingai stengiasi kuo daugiau krovinių gabenti draugiškesniais gamtai transporto būdais. Per pastaruosius keletą metų gausiai investavome į alternatyvius krovinių gabenimo sprendimus geležinkeliais ir jūra. 

Kainos užklausa

Užpildykite formą ir gaukite kainos pasiūlymą

Palyginti

Leiskite palyginti ir rasti geriausią krovinių gabenimo sprendimą būtent Jums!

Žalesnė strategija:

  Siūlome aplinkai draugiškesnius krovinių gabenimo sprendimus. Siekdami rasti žalesnę alternatyvą jūsų krovinio gabenimui, siūlome susėsti prie vieno stalo ir rasti optimaliausią sprendimą.
  Panaudodami aplinkai draugiško transportavimo žinias, patirtį, bei fiksuotas transporto linijas, užtikriname patikimą jūsų krovinių pristatymą.
  Prisidėti prie aplinkos tausojimo vis dažniau reikalauja tiek mūsų klientai, tiek gamintojai visame pasaulyje. Taip pat vienas iš svarbiausių Europos vyriausybių prioritetų yra aplinkai draugiškas krovinių transportavimas jūromis.
  Jei siekiate daugiau ir galvojate apie gamtos tausojimą, parašykite mums.

Transportavimas jūra:

   Krovinių gabenimas jūra dažnai vadinamas gabenimu žaliuoju keliu, ypatingai lyginant jį su krovinių pervežimu keliais. Per keletą pastarųjų metų pakankamai didelę pervežimų dalį atlikome ne keliais, bet jūra.
  Mes siekiame, kad krovinių transportavimas jūra būtų kuo patrauklesnis mūsų klientams:
•    Nes tai aplinkai draugiškesnis transportavimo būdas
•    Gabenimo trukmė panaši į pervežimo keliais trukmę, o dažnai ir trumpesnė
•    Transportavimas jūra – dažnai pigesnis logistinis sprendimas

Krovinių gabenimas geležinkeliu:

  Krovinių gabenimas geležinkeliu turi daug pranašumų. Šis transportavimo būdas lyginant su pervežimu keliais yra pigesnis, greitesnis, bei draugiškesnis gamtai.

  Kadangi krovinių gabenimas geležinkeliu yra vienas iš mūsų prioritetų, didelę dalį krovinių gabename ne keliais, o geležinkeliais.
  Įkurėme savo pačių transportavimo liniją tarp Parmos, Italijoje ir Norvegijos, todėl galime pasiūlyti itin gerus sprendimus  krovinių gabenimui iš Italijos į Skandinaviją, bei į visus transporto centrus Europoje. Taip pat siūlome krovinių gabenimą geležinkeliais iš Kinijos.

   Džiaugiamės, kad visos mūsų paslaugos yra sėkmingos ir klientai laimingi, todėl jei svarstote apie šias paslaugas, parašykite mums ir mes jums padėsime.

Green-statements_1.svg