Grįžti Swedish furniture retailer Mio is choosing ColliCare

Švedijos baldų milžinas renkasi ColliCare

Mio – baldų prekybos tinklas turintis daugiau nei 70 parduotuvių visoje Švedijoje. Nuo 1962-ųjų Mio tiekė kokybiškus baldus Švedijos rinkai su tikslu įkvėpti klientus sukurti namus, kuriuose jie klestėtų ir jais didžiuotųsi.

Kriterijai verslo partneriams

Besirenkant naują verslo partnerį produkcijos pervežimui iš Lietuvos įmonei buvo labai svarbu matyti ir įvertinti visus procesus.

ColliCare Vendor Management suteikė galimybę sekti kiekvieną logistikos žingsnį. Naudodamasi šia paslauga įmonė gali ne tik stebėti, bet ir valdyti visus tiekimo grandinėje vykstančius procesus.

Ši paslauga suteikia Mio parduotuvėms galimybę rasti informaciją, kurios jiems reikia, bei greitai ir patikimai atsakyti jų klientams kada jų prekės bus pristatytos ir taip užtikrinti kokybišką ir teigiamą klientų aptarnavimo patirtį.

Draugiškesni gamtai gabenimo sprendimai

Draugiški gamtai gabenimo sprendimai yra vienodai svarbūs tiek Mio, tiek ColliCare. Užtikrinti šį tikslą, Lietuvoje ColliCare naudoją Cross-Docking metodą. Toks būdas yra ne tik efektyvus, patikimas, tačiau ir draugiškas gamtai.

ColliCare surenka gaminius iš skirtingų gamintojų ir juos siunčia tiesiai į parduotuves, taip užtikrindami, kad sunkvežimiai važiuotų pilnai pakrauti, bei neturėtų atlikti daugybės sustojimų pakeliui.

Taip pat, turėdama short-sea partnerius, ColliCare gali pasiūlyti dar žalesnę gabenimo alternatyvą jūra.

 

moore-16496_614276_Jpg_3500_3500
Klaipėda Terminal
storage
madison30-16179 1_614665_Jpg_3500_3500
Klaipėda Terminal
Packed furnitures in the storage, ready for predictable delivery
 
Bjørn Erik Valldal

Bjørn Erik Valldal

Business Development Manager Baltics
 

Need export from the Baltics?

Get in contact with us!