logo
No  |  En   Country
iconmenu
iconmenu
logo

ColliCare Logistics

Išmani logistika, kuri atsiperka

ColliCare Logistics

Išmani logistika, kuri atsiperka

ColliCare Logistics – naujai įsteigtas ColliCare padalinys, apimantis visą Baltijos regioną.

Mūsų įmonė – šiuolaikiška visų logistikos paslaugų teikėja: tarptautinis ir vietinis krovinių gabenimas jūra ir sausuma bei sandėliavimas.

Mes sutelkiame dėmesį į bendrą prekių gabenimo sprendimą – nuo gamintojo iki gavėjo. Mūsų klientai – importuotojai, eksportuotojai ir gamybos įmonės,  kurioms reikalingos logistikos paslaugos, dažniausiai  Skandinavijoje, Baltijos šalyse, Europoje ir Azijoje.

Pagrindinis įmonės biuras  yra Norvegijoje, taip pat turime ofisus Švedijoje, Danijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Italijoje, TurkijojeKinijoje ir Indijoje. Veikia platus mūsų agentų tinklas daugelyje pasaulio šalių.

Mūsų stiprybė – darbuotojai. Turėdami tvirtų žinių visuose logistikos grandinės etapuose, esame lyderiai ir galime surasti pažangius sprendimus savo klientams.
Rūpinkitės savo pagrindiniu verslu, o mes pasirūpinsime logistika!Verslo koncepcija

ColliCare Logistics gali pasiūlyti naujus, pelningus ir globalius tiekimo grandinės sprendimus – nuo gamintojo iki galutinio gavėjo.

ColliCare Logistics – kūrybinga ir tarptautinė jūrinių gabenimų, krovinių ekspedijavimo, transportavimo ir sandėliavimo paslaugų teikėja. Dėl spartaus augimo savo darbuotojams esame iššūkių suteikianti darbovietė. Didelį dėmesį skiriame asmeniniam kontaktavimui ir palaikome aktyvų ryšį su klientais. Vizija

Mūsų vizija – padidinti klientų konkurencingumą, suteikiant jiems  šiuolaikiškas, integruotas, aukštos kokybės logistikos paslaugas.
 

Mūsų vertybės:

 
Patikimumas – būti patikimais;
Pagarba – visuomet rodyti pagarbą;
Nuotaika – linksmai dirbti;
Pažanga – būti pažangesniais už konkurentus.
Vizija
Paslaugos
Naudinga informacija
Klientų aptarnavimas
Call_Icon_round
Solveiga Seredė
Managing Director Lithuania

ColliCare žiniasklaidoje