ColliCare Logistics – moderni logistikos paslaugų teikėja, atliekanti aukščiausios kokybės krovinių gabenimo paslaugas, bei sandėliavimo sprendimus.

 

Sutelkdami dėmesį į holistinius krovinių gabenimo sprendimus – nuo gamintojo iki gavėjo - užtikriname logistikos paslaugas už konkurencingą kainą.

Per daugiau nei 15 mūsų veiklos metų įsikūrėme 13-oje šalių. Turime departamentus Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Olandijoje, Suomijoje, Italijoje, Turkijoje, Kinijoje, ir Indijoje. Taip pat naudojame platų agentų tinklą daugelyje kitų pasaulio šalių.

Mūsų stiprybė – darbuotojai. Nuolat investuodami į mūsų darbuotojų kompetencijas užtikriname tvirtą žinių, bei patirties bagažą visuose logistikos grandinės etapuose, esame lyderiai ir galime surasti pažangius sprendimus savo klientams.


Rūpinkitės savo pagrindiniu verslu, o mes pasirūpinsime logistika!

 

Verslo koncepcija

 

ColliCare Logistics siūlo naujus, pelningus ir globalius tiekimo grandinės sprendimus – nuo gamintojo iki galutinio gavėjo.

ColliCare Logistics – kūrybinga ir tarptautinė jūrinių gabenimų, krovinių ekspedijavimo, transportavimo ir sandėliavimo paslaugų teikėja. Dėl spartaus augimo savo darbuotojams esame iššūkių suteikianti darbovietė. Didelį dėmesį skiriame asmeniniam kontaktavimui ir palaikome aktyvų ryšį su klientais.

 

Vizija

 

Mūsų vizija – padidinti klientų konkurencingumą, suteikiant šiuolaikiškas, integruotas, aukštos kokybės logistikos paslaugas.

 

Mūsų vertybės

 

Patikimumas – būti patikimais;
Pagarba – visuomet rodyti pagarbą;
Nuotaika – linksmai dirbti;
Pažanga – būti pažangesniais už konkurentus;

 
Solveiga Seredė

Solveiga Seredė

Managing Director Lithuania