Grįžti Trailer at Warehouse

Mažiname CO2 emisijas

Petys į petį su savo klientais nuosekliai skaičiuojame COշ emisijas ir pagal naujausius duomenis ir metodologijas numatome realistiškus tikslus ateičiai. ColliCare suprantame teisingų technologinių sprendimų pasirinkimo bei maršrutų planavimo pagal “žalio kuro” infrasturktūros išsidėstymą svarbą.

Mūsų klientams siūlome emisijų skaičiavimus

Mūsų patyrusi komanda tiksliai išmatuos ir praneš apie išmetamųjų dujų emisijas. Mes specializuojamės anglies dvideginio apskaitos srityje ir laikomės EN16258 ir ISO14083 nustatytų standartų. Pasikliaudami šiais standartais atitinkame pramonės reglamenus todėl teikiame patikimus duomenis, kurie leidžia efektyviai stebėti ir reguliuoti emisijas.

Taip pat, padedame mūsų klientams sekti jų emisijas visoje jų tiekimo grandinėje. Nuosekliai stebėdami anglies pėdsaką, nustatome sritis, kuriose emisijos gali būti sumažintos pakeičiant krovinių gabenimą įprastais sunkvežimiais į gabenimą jūra, oru, ar renkantis elektrinius sunkvežimius.

Kaip Jums padedame?

Kad užtikrintume skaidrumą ir krovinių kontrolę, kartu su kiekviena siunta mūsų klientams teikiame emisijų sertifikatus ir išsamias ataskaitas. Šios ataskaitos leidžia klientams įvertinti kiekvienos siuntos aplinkos poveikį, priimti atitinkamus sprendimus, ir sekti emisijų mažinimo progresą.

Technologijų pasirinkimas ir maršrutų planavimas

Mūsų ekspertai supranta tinkamo technologinio sprendimo pasirinkimo ir maršrutų planavimo svarbą, remiantis žaliojo kuro infrastruktūros prieinamumu. Glaudžiai dirbame su mūsų klientais siekdami įvertinti konkrečius jų reikalavimus ir rekomenduoti optimalias technologijas ir maršrutus, kurie geriausiai atitiktų klientų tvarumo tikslus.

Infrastruktūros ir tiekimo grandinės valdymas

Mūsų komanda teikia alternatyviųjų gairių bei infrastruktūros prieinamumo Europoje apžvalgą. Analizuodami veiksnius, tokius kaip įkrovimo stotelės, biometano/biokuro degalinės, bei kiti infrastruktūros aspektai, padedame savo klientams kurti ir optimizuoti transporto maršrutus, taip didindam efektyvumą ir mažindami žalingą poveikį gamtai.

Lorem ipsum
First Last