Didiname jūsų konkurencingumą teikdami išmanius ir gamtai draugiškesnius logistikos sprendimus bei paslaugas. Stengiamės naudoti gamtai draugiškesnio transporto alternatyvas ir krovinius gabenti ne keliais, o jūromis ir geležinkeliais. Mūsų stiprybė – išskirtinė patirtis logistikoje, dėmesys žaliems sprendimams, ir atsidavę darbuotojai. Tuo pačiu, užtikriname bene geriausią klientų aptarnavimą rinkoje.

Mes lankstūs

Lankstumas – raktas į sėkmingas ir judrias operacijas. Kadangi nėra dviejų vienodų klientų, nenorime siūlyti standartizuotų sprendimų, nes tai neveikia. Mes prisitaikome prie klientų poreikių.

Mes šaukliai

Kaip šaukliai, mes visad pasitempę, o mūsų tikslas padėti mūsų klientams tobulėti ir augti. Galime padėti paruošti pilną logistikos sprendimą arba optimizuoti tą, kurį naudojate.

Asmeninis kontaktas

Dirbant su mumis, priskirsime Jums mūsų specialistą, kuris suteiks individualų ir profesionalų klientų aptarnavimą. Visada grindžiame savo rekomendacijas mūsų žiniomis, statistika, rinkos tendencijomis ir pokyčiais.

Išskirtinis klientų aptarnavimas

Skambindami mums, visada prisiskambinsite ir kalbėsite su mūsų darbuotojais. Jums neteks spaudinėti eilės mygtukų ar klausytis automatinių pranešimų. Tuo didžiuojamės, nes kalbėdami asmeniškai galime kaip galima geriau padėti. Mūsų tikslas – itin greitai atsakyti į jūsų paklausimus.

Pokyčiai transporto rinkoje

Pasaulis nuolat kinta todėl geriausi sprendimai šiandien - nebūtinai geriausi rytoj. Pokyčiai ne tik sukelia naujus iššūkius, bet ir galimybes. Gerai žinomas iššūkis yra itin apkrauti keliai todėl siūlome krovinius gabenti gamtai draugiškesnėmis alternatyvomis: jūromis ir geležinkeliais.

Siūlome šias naudas

  • sutaupyti laiko atliekant logistikos valdymo procesus, kad liktų daugiau laiko susitelkti į kitus verslo reikalus
  • logistikos valdymo procesus valdyti internetu eCare portale
  • gauti prieigą prie automatizuotų, itin efektyvių ir lanksčių sandėliavimo sprendimų
  • gauti logistikos procesų žinių
  • lankstus logistikos sprendimo adaptavimas pagal jūsų poreikius
  • prieigą prie emisijų skaičiavimų, kurie leis pasirinkti gamtai draugiškesnius logistikos sprendimus

Mūsų vizija

Mūsų vizija – padidinti klientų konkurencingumą, suteikiant šiuolaikiškas, integruotas, aukštos kokybės logistikos paslaugas.

Solveiga Seredė

Solveiga Seredė

Managing Director Lithuania

Jei turite klausimų ar pageidavimų apie kainą, užsakymus, krovinių sekimą, sąskaitas, pretenzijas, ar kitą, parašykite mums.