Dėkojame, kad apsilankėte ir domitės mūsų paslaugomis.
Camilla Skjervold

Camilla Skjervold

CMO - Chief Marketing Officer

Norime, kad jaustumėtės saugiai naršydami „ColliCare Logistics“ interneto svetainėje savo kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje. Mes galime užtikrinti, kad Jūsų asmens duomenys bus patikimai saugomi.

Mes naudojame slapukus tam, kad galėtume identifikuoti savo svetainės svečius. Tai padeda mums nustatyti lankytojų skaičių, o ši informacija suteikia statistinių duomenų apie lankytojų srautą ir ką jie veikia mūsų svetainėje. Statistikos duomenis naudojame siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainė būtų kiek įmanoma patogesnė ir aktualesnė vartotojams.


„ColliCare Logistics“ naudoja šiuos slapukus:


/stebėjimo slapukai iš „Google Analytics“ – informacija į serverį siunčiama anonimiškai:

„__utma“ identifikuoja unikalius lankytojus. „__utmb“ ir „__utmc“ skirti naudotojų duomenų valdymo sesijai atpažinti, taip pat apsilankymo trukmei nustatyti.

„__utmz“ nustato, kaip naudotojai pasiekė svetainę. Įdiegus __utma, informacija saugoma dvejus metus, įdiegus __utmb – 30 minučių, įdiegus __utmc – tol, kol naršyklė bus išjungta bei šešis mėnesius nuo __utmz įdiegimo. Daugiau informacijos rasite „Google“ interneto svetainėje.

 

Kas yra slapukai?

 

  • ​Slapukai yra failai, naudojami informacijai saugoti. Kai lankotės interneto svetainėje ir sutinkate, kad Jūsų įrenginyje būtų išsaugomi ir naudojami slapukai, šis failas išsaugomas įrenginyje ir renka informaciją apie Jūsų veiksmus ir apsilankymų svetainėje skaičių.

  • Slapukas priklauso tam tikrai svetainei ir negali sekti Jūsų naršymo veiklos kitose svetainėse.

  • Slapukas paprastai leidžia svetainei prisiminti ir išsaugoti naudotojo nuostatas arba prisiminti naudotoją, kuris anksčiau lankėsi svetainėje.

  • Slapukai taip pat gali būti trečiųjų šalių slapukai, tai ypač būdinga interneto svetainėms, kuriose rodoma reklaminė informacija. „ColliCare Logistics“ svetainėje nenaudojami trečiųjų šalių slapukai.

 

Kaip išjungti slapukus?

Atsisakyti slapukų galite naršyklės saugumo nuostatose. 

Čia rasite keleto populiariausių interneto naršyklių slapukų ištrynimo būdus:

  • Chrome

  • Internet Explorer

  • FireFox

  • Opera

  • Safari (iPhone/iPad)

 
Customer service +47 69 20 95 00

Parašykite mums