Grįžti Groningen

ColliCare Logistics perka Belga International Transport

ColliCare Logistics įsigijo Drenthe mieste įsikūrusią Belga International Transport. Nuo spalio 1 d. visas šios įmonės operacijas vykdys ColliCare.

Belga International Transport – tai šeimos valdoma logistikos įmonė įkurta dar 1928-aisiais, kurios pagrindinė veikla – sklandus krovinių pervežimas tarp Olandijos ir Jungtinės Karalystės. Įsigijimo metu įmonėje lieka tiek darbuotojai, tiek klientai, tad sujungdami dvi įmones, sustiprinsime visas mūsų paslaugas.

Keletą metų įmonei Belga International Transport ColliCare Logistics teikė muitinės tarpininkavimo paslaugas. Nuo 2020-ųjų metų pradžios pradėjo bendradarbiauti su Jungtinės Karalystės muitine. Dėl šios teigiamos patirties, bei kilusių iššūkių dėl Brexit, vykdantysis International Transport įmonės vadovas, Jan Belga, nusprendė parduoti šeimos verslą ColliCare 2021 metų Rugsėjį.

Greitai kintanti logistikos į ir iš Jungtinės Karalystės rinka kelia daug iššūkių. Su šiuo įmonių susijungimu galime užtikrinti nepriekaištingą paslaugų teikimą mūsų klientams bei puikias sąlygas mūsų darbuotojams.

Jan Belga, vykdantysis Belga International Transport vadovas

ColliCare Logistics plečia savo paslaugų pasiūlą į Jungtinę Karalystę ir iš jos kartu su naujomis žiniomis bei įvairiais sunkvežimių/priekabų deriniais. Nuo Spalio 1 d. Belga International Transport veikla bus koordinuojama abiejų įmonių darbuotojų kaip ColliCare Logistics veikla. Operacijos bus valdomos ColliCare Logistics ofise, Groningene, o vykdantysis Belga International Transport vadovas prisijungs prie mūsų komandos.

Po ilgalaikio bendradarbiavimo su Belga International Transport, įmonių jungimasis buvo sekantis logiškas žingsnis. Kartu sustiprinsime mūsų poziciją logistikos paslaugų, į Jungtinę Karalystę ir iš jos, srityje.

Frits Potze, vykdantysis ColliCare Logistics BV vadovas